zabavakulturasportrezultatigalerija

NATALIJA GROS

natalija_grosNatalija Gros je mlada športna plezalka, ki se s plezanjem ukvarja že od svojega 6. leta. S tekmami se  je prvič srečala pri 9-ih letih, od takrat naprej jo spremljajo venomer. Kmalu je začela plezati na mednarodnih tekmovanjih ter posegati po medaljah v mladinski, nato v članski konkurenci. Plezanje je za njo užitek, hobi in veselje, kot tudi napol služba.

Na majskih igrah se bo predstavila s filmom Chalk & Chocolate, ki je bil zmagovalni film lanskoletnega gorniškega festivala v svoji kategoriji in prav tako najboljši film izbran po mnenju občinstva. Natalija bo nato pripravljena na vprašanja z vaše strani.

 

Majice Majskih iger 2011 lahko od sedaj kupite na info točki po ceni 8 €.

Informacije o kulturi

Kulturni otoček se bo tudi to leto nahajal za Domom III v študentskem naselju v Rožni dolini na zelenici pod drevesi.

V primeru dežja je celotno dogajanje prestavljeno v malo dvorano pri menzi.

Otvoritev kulture je 4. maja ob 16h, kjer bomo vsi skupaj pomagali ustvariti platno, ki bo tri tedne predstavljalo ozadje Kulturnega otočka.

Četrtek, 06. 05. 2010 ob 19.00 uri: Metka z klavinovo in Nikolina namesto Študentskega pevskega zbora Litostroj.


antenasouljlaskoeserviscollegiumsolt_1studentfnm_overe-neo_overprozvok_overbolhabeq_0penero2_0zgnz0koncerti_0colgate_0tusmobil_0medianorm_0sveta_vladar1durex_0intersport_0